Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Vykuřovací Svazek - Šalvěj Bílá & Šalvěj Modrá 10cm

Kód: 258
3 hodnocení
250 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vykuřovací svazek se používá při očištění domů a bytů. Také na pročištění své aury například při meditaci. Svazek je ze šalvěje bílé a modré. Šalvěj je jedna z nejposvátnějších bylin a přisuzují jí mnohé léčivé účinky. 

Cena je za jeden kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je důležité si občas vyčistit prostor svého domu nebo bytu. Také pročistit svoji auru a tím i své tělo od všeho špatného. Šalvěj má nezaměnitelnou kořeněnou vůni, která má výborné pročisťující účinky. Při spalování mají lístky velmi výraznou kořeněnou vůni. Navíc mají dezinfekční a antibakteriální účinky. Je jedna z nejstarších způsobu pročištění a ochrany osob. 

 

Jak vykuřovadlo použít?

 

Na vykuřování budete potřebovat jen keramickou nebo skleněnou misku. Šalvěj položte do misky, po zapálení je třeba plamínek sfouknout. 

 

Očištění domu:

Na rituál kdy chyte očistit svůj dům je třeba aby jste byli sami, pokud možno i bez zvířat. Projděte místnosti od rohu do rohu. Buďte uvolnění a představujte si, jak kouř čistí danou místnost od špatných energii a nízkých entit. Poté je důležité dům/byt pořádně vyvětrat.

 

Očista svého těla/aury:

Pokud chcete očistit své tělo, tak si vezměte misku s doutnající šalvějí a kouř si rukama přitáhněte k srdci, poté pokračujte k hlavě a směřujte dým pomalu k nohou, můžete opakovat. Je důležité aby jste byli v klidu a klidně dýchali. Můžete potom misku položit na zem a nechat dokouřit. Při tom můžete meditovat. 

Po rituálu doporučujeme tlející konec ostřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku využít příště.

 

Mějte vždy na mysli, že vše zlé odchází za světlem. A vy i prostor se očisťujete. Andělé jsou s vámi a pomáhají Vám naplnit prostor čistotou a dobrou energií. 

 

Původ: Netherlands

Váha: 0,027kg/kus

Rozměr: 10x3 cm

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky a vykuřovací svazky
Hmotnost: 0,027 Kg
Položka byla vyprodána…