Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

O nás

O nás

Jsme česká rodinná firma, která vytváří jen ty nejlepší kosmetické produkty. Začali jsme s denním krémem na vrásky, který si zákazníci ihned zamilovali. Máme velikou radost, když jste s našimi produkty spokojení a vracíte se k nám zpět. Snažíme se stále školit a vyvíjet, abychom vám nabídli další účinné novinky ze světa kosmetiky.

Všechny produkty jsou certifikovány a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Můj příběh

Kosmetika je moje vášeň, moje vše. Už na střední škole jsem na sobě zkoušela různé kosmetické produkty a jak čas plynul, tak jsem si otevřela svůj kosmetický salón v Ostravě. Začátky byly těžké, ale já se dokázala vypracovat a vytvořit si stálou klientelu. Začala jsem i školit mladší kosmetičky a zkušenosti se začaly plnit. Nemohla jsem se toho nabažit, proto jsem nesměla chybět na žádném školení či semináři. Měla jsem možnost školit také na různých kosmetických kongresech. 

Osud mě přivedl až do Prahy, kde jsem nějaký čas bydlela a dostala jsem se k tvorbě a vývoji kosmetiky. Vlastně úplně z té druhé strany, a to je celkový vývoj kosmetických produktů. Najednou jsem měla něco navrhnout, přišla jsem k tomu jako slepý k houslím, ale nevzdala jsem to.

Byla to neskutečná jízda, protože mohla jsem vytvořit svůj vlastní produkt, jakýkoliv produkt, produkt do kterého vložíte kus sebe. A tak jsem začala tvořit a postupně vznikaly pleťové séra, krémy, oleje a mnoho dalšího.

Postupnou praxí ve vývoji jsem se dostala k tvorbě své vlastní značky a tou je Lucosmetics. Vždy jsem si přála něco takového dokázat, snila jsem o tom, že jsem kosmetička a pracuji se svojí kosmetikou, a tak jsem si splnila sen a vznikl první produkt, a to denní liftingový krém s hadím jedem. 

Celkový vývoj kosmetiky je nesmírně náročný a trvá přibližně půl roku, než produkt je reálně na světě. Ale musím Vám říct, že jakmile držím hotový produkt v rukou, tak ten pocit je nenahraditelný, protože víte, co za tím stálo dřiny. Od receptury po různé testy. Musím říct, že nejvíc mě baví, když jsme ve fázi, kdy řešíme obal a etikety. To je pro mě skvělý okamžik ještě když máte kolem sebe tým šikovných lidí. Dbám na to, aby obal vypadal vždy originálně a luxusně. Jsme přeci luxusní ale dostupná značka.

Celkový koncept mého e-shopu je takový, že u nás najdete velmi kvalitní, ale dostupnou kosmetiku především mnou ověřenou. 

Produkty navrhuji vždy tak, aby byly kvalitní, originální a hlavně funkční. Dávám do nich kus sebe a vždy je navrhuji tak, aby byly účinné. Promítne se v nich i má praxe která je už přes 13 let a neustále školení a poznávání novinek.

Lucosmetics je značka s osobním přístupem, za kterou stojí reálné osoby. Můžete mi kdykoliv napsat o radu nebo poradenství vždy ráda zodpovím vaše otázky. 

Řídím se heslem: "zdravá a krásná pleť v každém věku".

Jsem hrdá na to, že tvořím českou kvalitní kosmetiku.

Lucie

 Cinka (1)