Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Vonné Tyčinky Stamford Angel - Láska

Kód: 276
1 hodnocení
55 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nádherné andělské vonné tyčinky  pro dokonalou relaxaci, meditaci a klid. Jak už název vypovídá dostane se Vám krásný pocit klidu a andělské lásky.

Balení obsahuje 15 kusů vonných tyčinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky

Pálení vonných tyčinek je starodávné posvátné umění známe již několik tisíc let. V celé historii lidstva se objevovali vonné esence, kadidla, kadelníci a voňavkáři v roli lékařů a lékárníku. 

 

Doslova andělská relaxace a odpočinek s nádhernoujemnou doslova andělskou vůni. Tyto vonné tyčinky si zamilujete. Tyčinky se vyrábějí ze surovin do parfémů v Indii a balení obsahuje 15 kusů tyčinek s dobou hoření přibližně 30 minut. Vonná tyčinka je vhodná při odpočinku po náročném dnu. Dopřeje vám uvolnění a pocit klidu. Odpočinek je pro tělo velice důležitý o to víc si ho užijete s vonnými tyčinkami Angel Love.

 

06e360fe0018c4b3a1ec401a0e32cf59

Kdy vonnou tyčinku použít?

Vonnou tyčinku můžete použít při různých rituálech, józe, odpočinku - relaxu, při tvorbě umění nebo pracovního projektu.

 

Balení:

Jedno balení obsahuje 15 vonných tyčinek

Původ: India 

Váha: 0,015kg/kus

 

Důležité informace:

 

Pokud si chcete zpříjemnit svůj čas vonnou tyčinkou, nechte místnost trochu větranou a spalte najednou jen jednu vonnou tyčinku - příliš moc kouře může být škodlivé, zvlášť pokud máte astma nebo jakékoliv jiné onemocnění plic. Nakonec, samozřejmě, nenechávejte zapálenou vonnou tyčinku bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky a vykuřovací svazky
Hmotnost: 0,04 Kg
Položka byla vyprodána…