Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Vonné Tyčinky Noor Oud - Křišťál, 15g

Kód: 270
Neohodnoceno
65 Kč
Skladem (3 ks)

Noor Oud je pozvánkou k objevování kouzla Orientu. Dopřejte si doslova pohádkově magický relax. 

Balení obsahuje 9 vonných tyčinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky

Pohádkově exotická vůně oudu je na Středním východě po staletí ceněna. Oud (v arabštině „oudh“) je extrémně vzácný a vzácný olej nacházející se v pryskyřičném jádru stromu Aquilaria z jihovýchodní Asie.

 

Pálení vonných tyčinek je starodávné posvátné umění známe již několik tisíc let. V celé historii lidstva se objevovali vonné esence, kadidla, kadelníci a voňavkáři v roli lékařů a lékárníku. 

 

df149c6fec7363a7c3eb5a224c7e916a

 

Z čeho vonné tyčinky vznikají?

Vonné tyčinky se převážně vyrábějí z přírodních surovin jako jsou například, sušené květy, byliny, santalové dřevo, kůra exotických stromů atd. Které se nejdřív rozemelou na velmi jemný prášek. Do kterého se přidávají vonné oleje a med, čímž se získává jemná pasta. Která se jemným rolováním nanáší na dřevěné bambusové dřívka. 

 

Kdy vonnou tyčinku použít?

Vonnou tyčinku můžete použít při různých rituálech, józe, odpočinku - relaxu, při tvorbě umění nebo pracovního projektu.

 

 

Balení:

Jedno balení obsahuje 9 vonných tyčinek

Původ: India 

Váha: 0,015kg/kus

 

Důležité informace:

 

Pokud si chcete zpříjemnit svůj čas vonnou tyčinkou, nechte místnost trochu větranou a spalte najednou jen jednu vonnou tyčinku - příliš moc kouře může být škodlivé, zvlášť pokud máte astma nebo jakékoliv jiné onemocnění plic. Nakonec, samozřejmě, nenechávejte zapálenou vonnou tyčinku bez dozoru.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky a vykuřovací svazky
Hmotnost: 15 g