Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Šalvěj černá, 10cm

Kód: 282
Novinka Tip
Neohodnoceno
155 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Šalvěj černá je známá pro svůj svatý dým. Dým rozptyluje negativní energie, stimuluje vize odhání nízké entity. Vědecký výzkum ukázal že 94% bakterií v místnosti bylo zničeno jejím dýmem. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je důležité si občas vyčistit prostor svého domu nebo bytu. Také pročistit svoji auru a tím i své tělo od všeho špatného. Šalvěj má nezaměnitelnou kořeněnou vůni, která má výborné pročisťující účinky. Při spalování mají lístky velmi výraznou kořeněnou vůni. Navíc mají dezinfekční a antibakteriální účinky. Je jedna z nejstarších způsobu pročištění a ochrany osob. 

 

Pozor Šalvěj má velmi ostrý zápach který je možné popsat jako kořeněný. Ne každý považuje tuto vůni za příjemnou, a proto se hodnotí spíše pro svoji funkčnost. Rostlina roste na pobřeží Mexika a Kalifornie.

Použití je poměrně jednoduché. Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá tlít ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo misce z nehořlavého materiálu. Dým z kadidla můžete rukou nebo ventilátorem rozptýlit po místnosti. Po rituálu můžete tlející konec odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

 

Očištění domu:

Na rituál kdy chyte očistit svůj dům je třeba aby jste byli sami, pokud možno i bez zvířat. Projděte místnosti od rohu do rohu. Buďte uvolnění a představujte si, jak kouř čistí danou místnost od špatných energii a nízkých entit. Poté je důležité dům/byt pořádně vyvětrat.

 

Mějte vždy na mysli, že vše zlé odchází za světlem. A vy i prostor se očisťujete. Andělé jsou s vámi a pomáhají Vám naplnit prostor čistotou a dobrou energií. 

 

Původ: Netherlands

Váha: 0,118 kg

Materiál: Sage

Rozměr: 22.5x3.5cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky a vykuřovací svazky
Hmotnost: 0,118 kg
Položka byla vyprodána…