Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Šalvěj bíla - 7 čaker

Kód: 285
Neohodnoceno
320 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vykuřovací svazek se používá při očištění domů a bytů. Také na pročištění své aury například při meditaci. Svazek je ze šalvěje bílé a modré. Šalvěj je jedna z nejposvátnějších bylin a přisuzují jí mnohé léčivé účinky. Zapálení těchto svazků může člověku pozvednout náladu, také působí antistresově.

Cena je za jeden kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je důležité si občas vyčistit prostor svého domu nebo bytu. Také pročistit svoji auru a tím i své tělo od všeho špatného. Šalvěj má nezaměnitelnou kořeněnou vůni, která má výborné pročisťující účinky. Při spalování mají lístky velmi výraznou kořeněnou vůni. Navíc mají dezinfekční a antibakteriální účinky. Je jedna z nejstarších způsobu pročištění a ochrany osob. 

 

Čakry:

Čakry jsou energetické víry v těle každého člověka, kterými proudí energie. Každý člověk má 7 hlavních čaker. Může se stát že se jedna čakra zablokuje to má pak za následek onemocnění, únava, můžou se bortit vztahy. Proto je dobré čakry očisťovat a obnovovat. 

 

Jak vykuřovadlo použít?

 

Na vykuřování budete potřebovat jen keramickou nebo skleněnou misku. Šalvěj položte do misky, po zapálení je třeba plamínek sfouknout. 

 

Očištění domu:

Na rituál kdy chyte očistit svůj dům je třeba aby jste byli sami, pokud možno i bez zvířat. Projděte místnosti od rohu do rohu. Buďte uvolnění a představujte si, jak kouř čistí danou místnost od špatných energii a nízkých entit. Poté je důležité dům/byt pořádně vyvětrat.

 

Očista svého těla/aury:

Pokud chcete očistit své tělo, tak si vezměte misku s doutnající šalvějí a kouř si rukama přitáhněte k srdci, poté pokračujte k hlavě a směřujte dým pomalu k nohou, můžete opakovat. Je důležité aby jste byli v klidu a klidně dýchali. Můžete potom misku položit na zem a nechat dokouřit. Při tom můžete meditovat. 

Po rituálu doporučujeme tlející konec ostřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku využít příště.

 

Mějte vždy na mysli, že vše zlé odchází za světlem. A vy i prostor se očisťujete. Andělé jsou s vámi a pomáhají Vám naplnit prostor čistotou a dobrou energií. 

 

Původ: Netherlands

Váha: 0,033 kg

Rozměr: 10x3 cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky a vykuřovací svazky
Hmotnost: 0,033 kg
Položka byla vyprodána…