Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Rostlinné vonné tyčinky - Meditace

Kód: 555
Novinka
3 hodnocení
65 Kč
Skladem (3 ks)

Rostlinné vonné tyčinky s vyšším procentem vůně. Dopřejte si meditaci v poklidu domova s ručně vyráběnými vonnými tyčinkami. Veganský produkt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné vonné tyčinky - Meditace

Pálení vonných tyčinek je starodávné posvátné umění známé již několik tisíc let. V celé historii lidstva se objevovaly vonné esence, kadidla, kadelníci a voňavkáři v roli lékařů a lékárníku. 

Rostlinné vonné tyčinky s dlouhotrvající aroma jsou ručně dělané v té nejvyšší kvalitě. Přibližná doba hoření je 30 minut. Tyčinky jsou veganské, materiál je z pryskyřice a částí rostlin. Jemná příjemná vůně vám navodí dokonalou relaxační atmosféru.

Tip.: Hledáte praktický, ale zároveň designově hezký stojan na vonné tyčinky? Nepřehlédněte náš multifunkční stojan, který se dá využít i na vonné kužely. 

Návod k použití:


Zapalte špičku tyčinky a počkejte než se rozzáří. Poté plamen sfoukněte a vložte do stojanu na vonné tyčinky. 

Kdy vonnou tyčinku použít?


Vonnou tyčinku můžete použít při různých rituálech, józe, odpočinku - relaxu, při tvorbě umění nebo pracovního projektu, či jen na provonění místnosti.

 

f12ac2c25afec45594f468dec219fa42

 

Původ: India 

Váha: 0,05Kg/kus

Důležité informace:


Pokud si chcete zpříjemnit svůj čas vonnou tyčinkou, nechte místnost trochu větranou a spalte najednou jen jednu vonnou tyčinku - příliš moc kouře může být škodlivé, zvlášť pokud máte astma nebo jakékoliv jiné onemocnění plic. Nakonec, samozřejmě, nenechávejte zapálenou vonnou tyčinku bez dozoru.