Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Rostlinné vonné tyčinky - Energie

Kód: 552
Novinka
3 hodnocení
65 Kč
Skladem (2 ks)

Ručně vyráběné rostlinné vonné tyčinky s vyšším procentem citrusové vůně udělají během chvíle z vašeho domova oázu klidu. Veganský produkt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné vonné tyčinky - Energie

Pálení vonných tyčinek je starodávné posvátné umění, které je známé již po několik tisíc let. V celé historii lidstva se objevovaly vonné esence, kadidla, kadelníci a voňavkáři v roli lékařů a lékárníku. 

Rostlinné vonné tyčinky s dlouhotrvajícím aroma jsou ručně dělané v té nejvyšší kvalitě. Přibližná doba hoření je 30 minut. Tyčinky jsou veganské materiál je z pryskyřice a části rostlin. Užívejte si příjemnou citrusovou vůni.

Zapalte špičku tyčinky a počkejte než se rozzáří. Poté sfoukněte plamen a vložte do stojanu na vonné tyčinky. Nádherná vůně Vám umožní vytvořit dokonalou relaxační atmosféru.

Kdy vonnou tyčinku použít?


Vonnou tyčinku můžete použít při různých rituálech, józe, odpočinku - relaxu, při tvorbě umění nebo pracovního projektu, či jen na provonění místnosti.


c4ba4af5f81be67c0ca2ebec2f812476

 

Původ: India 

Váha: 0,05Kg/kus

Důležité informace:


Pokud si chcete zpříjemnit svůj čas vonnou tyčinkou, nechte místnost trochu větranou a spalte najednou jen jednu vonnou tyčinku - příliš moc kouře může být škodlivé, zvlášť pokud máte astma nebo jakékoliv jiné onemocnění plic. Nakonec, samozřejmě, nenechávejte zapálenou vonnou tyčinku bez dozoru.