Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Rostlinné vonné kužely - "Tekoucí dým" Svěží levandule

Kód: 606
Novinka
2 hodnocení
65 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Rostlinné vonné kužely - tekoucí dým s vyšším procentem vůně, která poskytuje při používání intenzivnější aroma vytvoří z vašeho domova během chvíle oázu vůně a klidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné vonné kužely - "Tekoucí dým" Svěží levandule

Vonné kužely jsou velice oblíbené pro relaxační, ale i dekorativní účely. Kužel se vkládá do stojanu na kužely. Kouř který je těžší než vzduch, prochází otvory stojánku a vytváří tak efekt "tekoucího dýmu"Při zapálení špičky kuželu kouř stéká po kadidelnici jako vodopád a vytváří neobvyklý a krásný efekt. Vezměte prosím na vědomí, že tyto kužely jsou určeny pouze pro použití s ​​vonnými hořáky se zpětným tokem.

Kužely se vyrábějí z nejkvalitnějších surovin v Indii. přibližná doba hoření je 30 minut. V jednom balení je 12 kusů kuželů. 

Vonné kužele představují oblíbenou alternativu vonných tyčinek. Vonné kužely jsou ideální pro chvíle relaxace, józe či meditaci, ale i k pouhému provonění prostor a vytvoření příjemné atmosféry. 

Typ vůně:


Kužely voní svěže po levanduli. Levandule je jednou z nejvoňavějších rostlin vůbec. Působí osvěživě na všechny naše smysly. 

Použití:


Vonný kužel umístěte do stojanu, poté vonný kužel zapalte zápalkami, nebo zapalovačem a nechte krátkou dobu rozhořet.(cca 10-15 vteřin). Oheň opatrně zhasněte, pokud se nezhasne sám a nechte doutnat. Po nějaké chvílí uvidíte požadovaný efekt a můžete vychutnávat neodolatelnou vůni a uklidňující pohled na tekoucí dým.

https:www.lucosmetics.czstojan--tekouci-dym--lotosovy-kvet-v-dlani

Materiál: Pryskyřice a rostlinný materiál.
Veganský výrobek, ručně rolované kadidlo nejvyšší kvality.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esoterika
Hmotnost: 0.038 kg
Položka byla vyprodána…