Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Mechový obraz - Jarní zeleň, 22x99 cm

Kód: 360
3 hodnocení
6 500 Kč
Skladem (2 ks)

Ručně vyráběný obraz z pravého Norského mechu. 

Doba výroby 2-7 pracovních dnů. 

Rozměr 22x99cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice moderní mechový obraz z pravého mechu, který je dovážen z Norska. Pokud milujete přírodu a přejete si mít kousek nádherné přírody doma. Udělá vám tento moderní obraz radost. Nevyžaduje žádnou údržbu. Tento druh obrazu je velice moderní. Vhodné i jako dárek pro své blízké. 

Každý kus je ručně vyráběný, proto se může gramáž mechu lišit. Každý obraz je originál.

 

Rozměr rámečku: 20x99 cm

Materiál rámu: plast

Barva rámu: černá

Umístění rámu: pověšení na zeď

 

Informace o mechu:

Mech je naimpregnován speciálním roztokem to znamená, že si zachovává svůj přírodní vzhled a strukturu. Čerstvě naimpregnovaný mech má svoji specifickou vůni, tudíž se nedoporučuje dávat do místností bez oken nebo vzduchotechniky. Nemusíte se ale bát vůně se odvětrá cca do 14-21 dnů.

Mech z biologického hlediska, už není živý takže už dále neroste. Pro uchování svého vzhledu a trvanlivosti vyžaduje jediné a to odpovídající vlhkost ovzduší prostoru, kde je mech umístěn v rozmezí od 40 – 60%, jelikož si absorbuje vlhkost z ovzduší. Proto není třeba mech zavlažovat.

Mechová dekorace by neměla být umístěna na místech v blízkosti radiátorů, krbů a jiných zdrojů tepla, včetně slunečního záření ( není odolný proti UV záření ) . V topné sezóně, kdy je vzduch suchý se doporučuje mech lehce rosit vodou pomocí rozprašovače ze vzdálenosti cca 1m. Rosení provádíme pouze kdy na dotyk je cítit že povrch mechu osychá a je tvrdý ( nedoporučuje se používat tvrdou vodu – vodní kámen může zanechat skvrny).

Mech je dobarvován přírodním barvivem a tak může v přímém kontaktu s pokožkou nebo oděvem lehce špinit. K odstranění barviva z oděvu nebo rukou se doporučuje použít mýdlová voda.

Mech také nedoporučujeme umístit např. v blízkosti umyvadel a sprchovacích koutů, kde hrozí přímý kontakt s vodou.