Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Kouzelná svíčka úspěch

Kód: 630
Neohodnoceno
499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Magická svíčka pro váš úspěch. Dosáhněte svých cílů. Transformační energie svíčky Magic Spell Candle udává správný směr, a tím umožňujete samotné změny, po kterých ve Vašem životě toužíte. Svíčka je vyrobeno ze sójového vosku, což znamená, že je šetrnější k životnímu prostředí a má vynikající schopnosti zadržovat vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelná svíčka úspěch - Magic Spell Candle For Success

Kouzelná svíčka je zmocněna čistým elementem ohně, který představuje transformaci. Skromný plamen svíčky je schopný transformovat opravdu cokoliv. Dokáže proměnit milostný dopis v popel, nebo za jeho pomoci můžeme uvařit jídlo pro udržení života, či vykouzlit romantický záblesk světla, který uchvátí vaše srdce. 

Tato transformační energie je to co usměrňujete a tím umožňujete samotné změny po kterých ve Vašem životě toužíte.

S touto magickou svíčkou se začnou dít zázraky. Vhodné i jako dárek pro vaše blízké. 

Jak používat kouzelnou svíčku?


Vytvořte si doma prostor a přemýšlejte o svých cílech a změnách, které byste rádi udělali. Uspořádejte svou svíčku spolu s osobními předměty v jejím světle, obrázky, šperky a drahokamy. Nezapalujte svíčku hned.

Plamen zapalte, když nastane ten správný čas, v klidu se posaďte a využijte čas k meditaci a přemýšlení. Když svíčku spotřebujete, můžete zbytky vosku vyčistit v horké vodě a získat tak drahé kameny - Ametyst, které se ve vosku nachází. Nechte si je u sebe, abyste prodloužili vzniklé kouzlo.