Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Indické Vonné Tyčinky - Monsoon magic, 15g

Kód: 417
Novinka
Neohodnoceno
65 Kč
Skladem (>5 ks)

Nádherné ručně srolované Indické vonné tyčinky.

Pro relaxační chvilky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky

Řada vůní se zaměřuje na tropické květinové tóny, které vás přenesou do jiného světa. 

Osvěžující vůně hořícího kafru s vůní měsíčků a růžových girland zdobících bohy, zatímco voňavé víry stoupající ze svazku doutnajících vonných tyčinek zanechávají hřejivou, bohatou a dřevitou vůni santalového dřeva, která vydrží hodiny.

 

Pálení vonných tyčinek je starodávné posvátné umění známe již několik tisíc let. V celé historii lidstva se objevovali vonné esence, kadidla, kadelníci a voňavkáři v roli lékařů a lékárníku. 

5a5ab8849f380cedeafc0eddf2665252

 

Z čeho vonné tyčinky vznikají?

Vonné tyčinky se převážně vyrábějí z přírodních surovin jako jsou například, sušené květy, byliny, santalové dřevo, kůra exotických stromů atd. Které se nejdřív rozemelou na velmi jemný prášek. Do kterého se přidávají vonné oleje a med, čímž se získává jemná pasta. Která se jemným rolováním nanáší na dřevěné bambusové dřívka. 

 

Kdy vonnou tyčinku použít?

Vonnou tyčinku můžete použít při různých rituálech, józe, odpočinku - relaxu, při tvorbě umění nebo pracovního projektu.

 

Balení:

Jedno balení obsahuje 12 vonných tyčinek

Původ: India 

Váha: 0,015kg/kus

 

Důležité informace:

 Pokud si chcete zpříjemnit svůj čas vonnou tyčinkou, nechte místnost trochu větranou a spalte najednou jen jednu vonnou tyčinku - příliš moc kouře může být škodlivé, zvlášť pokud máte astma nebo jakékoliv jiné onemocnění plic. Nakonec, samozřejmě, nenechávejte zapálenou vonnou tyčinku bez dozoru.