Využijte slevu na korejskou kosmetiku. Slevový kód: korea15

Indické Vonné Tyčinky - Maharani Sen, 15g

Kód: 351
2 hodnocení
65 Kč
Skladem (4 ks)

Nádherné ručně srolované Indické vonné tyčinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky

Tyto vonné tyčinky jsou inspirované zašlou dobou bohatství. Balení obsahuje 12 vonný tyčinek. Jejich vůně se zaměřuje na tropické květinové tóny, které vás zanesou do jiného světa. Který připomíná ráj na zemi. Představte si jak sedíte na slonovi a projíždíte exotickou džunglí, kde květy hrají všemi barvami a omamují vás nádhernou vůní. 

 

Pálení vonných tyčinek je starodávné posvátné umění známe již několik tisíc let. V celé historii lidstva se objevovali vonné esence, kadidla, kadelníci a voňavkáři v roli lékařů a lékárníku. 

 

669eb9973cfc8026d642817ce9aac5d7

 

Z čeho vonné tyčinky vznikají?

Vonné tyčinky se převážně vyrábějí z přírodních surovin jako jsou například, sušené květy, byliny, santalové dřevo, kůra exotických stromů atd. Které se nejdřív rozemelou na velmi jemný prášek. Do kterého se přidávají vonné oleje a med, čímž se získává jemná pasta. Která se jemným rolováním nanáší na dřevěné bambusové dřívka. 

 

Kdy vonnou tyčinku použít?

Vonnou tyčinku můžete použít při různých rituálech, józe, odpočinku - relaxu, při tvorbě umění nebo pracovního projektu.

 

Balení:

Jedno balení obsahuje 12 vonných tyčinek

Původ: India 

Váha: 0,015kg/kus

 

Důležité informace:

 Pokud si chcete zpříjemnit svůj čas vonnou tyčinkou, nechte místnost trochu větranou a spalte najednou jen jednu vonnou tyčinku - příliš moc kouře může být škodlivé, zvlášť pokud máte astma nebo jakékoliv jiné onemocnění plic. Nakonec, samozřejmě, nenechávejte zapálenou vonnou tyčinku bez dozoru.