BEAUTY FORMULAS Detoxikační bublinková maska s aktivním černým uhlím

Kód: 573
1 hodnocení
80 Kč
Skladem (3 ks)

BEAUTY FORMULAS Detoxikační bublinková maska s aktivním černým uhlím. Černé uhlí působí jako magnet a přitáhne k sobě všechen přebytečný maz a další nečistoty, tak aby se následně dali jednoduše opláchnout vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEAUTY FORMULAS Detoxikační bublinková maska s aktivním černým uhlím

Tato maska se za pomoci obsaženého černého uhlí aktivuje při kontaktu se vzduchem. Pomalu se tvoří bublinky, které svým účinkem detoxikují pokožku.

Hlavní účinky detoxikační masky:


  • Hloubkově čistí pleť
  • Předchází nadměrné tvorbě kožního mazu
  • Zbavuje pleť černých teček a zanešených pórů

Použití:


  • Na čistou pleť aplikujte masku
  • Nechte působit 15 minut
  • Poté masku opláchněte
  • Aplikujte sérum a krém

Značka Beauty Formulas


Produkty BeautyFormulas se nacházejí ve více než 70 zemích po celém světě a jsou zaměřené na péči o nohy, péči o pleť, ústní hygienu, depilační a ženskou hygienu nebo na speciální edice kosmetiky, např. s aloe vera, konopným olejem či dřevěným uhlím a jsou vyrobené z přírodních a udržitelných materiálů, s veganským složením a prochází neustálou inovací. Veškerý sortiment je vyroben dle norem a E.U. standardů.

Produkty značky Beauty Formulas se vyznačují jemným složením bez dráždivých chemických složek, výrobky jsou určeny pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou pleť a pleť se sklonem k podráždění. 

 

Upozornění: Nepoužívejte na aknózní, podrážděnou, porušenou a spálenou pokožku. Při zasažení očí je co nejrychleji vypláchněte čistou vodou. Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Při podráždění produkt dále nepoužívejte. Používejte pouze podle návodu.